Regulamin korzystania z serwisu

Dla kogo przeznaczona jest usługa

Usługa przeznaczona jest dla rodziców, którzy chcą wprowadzić swoje dzieci do świata finansów lub chcą rozwinąć ich wiedzę/doświadczenie w tym temacie. Niedozwolone jest korzystanie z serwisu w celach komercyjnych. Jedyny dozwolony cel, to cel edukacyjny.

Opłaty

Udostępnione w serwisie usługi są nieodpłatne. Znaczy to, że każdy rodzic może założyć konto (swój bank) i dodać do niego potrzebną liczbę dzieci całkowicie za darmo.

Usługa jest darmowa w tej chwili. Nie znaczy to, że tak będzie zawsze. W przyszłości możliwe, że w serwisie pojawią się reklamy lub drobne opłaty (mające na celu pomóc w utrzymaniu aplikacji).

Odpowiedzialność za dane

Z uwagi na to, że usługa jest darmowa, właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za dane w nim zawarte. Rodzice we własnym zakresie powinni zabezpieczeć dane (na przykład raz w tygodniu/miesiącu zapisywać stany kont na kartkach).

Nie jest wykluczone, że jeśli projekt zostanie w przyszłości skomercjonalizowany, pojawią się odpowiednie narzędzia dbające o bezpieczeństwo Twoich danych.

Autor serwisu

Autorem serwisu jest Jarosław Osmólski. Wieloletni programista PHP (webmaster, webdeweloper). Zawodowo oraz hobbystycznie zajmuję się wszystkim, co związane jest z tworzeniem stron WWW. W między czasie dzieli się swoją wiedzą prowadząc różnego rodzaju szkolenia w Bydgoszczy (oraz w innych miejscach kraju). W wolnym czasie uwielbia odkrywać nowe rzeczy i nieustannie się rozwijać, dlatego cały czas pogłębia swoją wiedzę.

Więcej informacji możesz znaleźć w portfolio.